Техника-Нет-Игра Вести

Ексклузивно ограничено време се занимава: Одликувајќи се Xiaomi Ми микс 2, Ми Бележник воздух 13.3, и повеќе

Празник сезона е во право зад аголот, кога многу извори ќе се нудат најдобро за корисниците. Xiaomi, од друга страна, се покажа како доста конкурент на пазарот, нудејќи им понуди на договори кои се движат од паметни телефони до Ми преносни компјутери и многу повеќе додатоци. Ако планирате да добиете производ Xiaomi, вие сте во среќа како што можете да ги добиете рацете на разни предмети со големиот попуст од Gearbest. Значи, да се нурнеме за да видиме какви производи се дел од промоцијата.

Најновиот Xiaomi Ми микс 2, Xiaomi Notebook Air 13.3 и повеќе се занимава на продажба на Xiaomi на Gearbest

Ова се најдобрите договори од Xiaomi во разни уреди, паметни телефони, Ми тетратки, додатоци и многу повеќе. Има многу повеќе производи на листата, па одиме во продажба на Gearbest за повеќе. Проверете некои од нив овде.

Xiaomi Notebook Air и Pro

Xiaomi Mi Mix 2 и други телефони

Smartwatches, бендови, слушалки и додатоци

Значи, ако барате да се добие нов gadget, буџет или high-end smartphone или некои додатоци за да одите со вашиот сегашен уред, проверете ги Xiaomi-овите Gearbest шеми. Компанијата не нуди само мобилни уреди, бидејќи има и неколку други производи кои се наведени.

Компанијата нуди сите видови додатоци, апарати за домаќинство, па дури и облека, сите достапни по намалена цена. Ако сте подготвени да заштедите некои екстра долари, не заборавајте да проверите повеќе зделки. Важно е да се напомене дека понудата е достапна само за ограничено време, па затоа да ја добие пред да истече.

Што се однесува до сега, преминете кон Xiaomi е Gearbest нуди повеќе производи со намалена цена.

[Update]: Нови промоции на 11.11 сега се во живо

Долгоочекуваната продажба на 11.11 сега е во живо; главата овде да се искористат голем попуст. За да ги добиете најголемите попусти на Xiaomi, се упати кон оваа врска.

Пост Ексклузивно ограничено време се занимава: Одликувајќи се Xiaomi Ми микс 2, Ми Бележник воздух 13.3, и повеќе се појави прв на Wccftech.

поврзани со пост

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

Оваа страница користи Akismet за намалување на спам. Научете како се обработува вашиот коментар.

Вратете се на почетокот копче