Симуляція сезону "NHL 17" призвела до вбивства "Нешвілда", що виграла Кубок Стенлі

повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX НХЛ сезон офіційно починається октябрь. 12 і кожна команда НХЛ буде полювати на правлячого чемпіона Кубка Стенлі Піттсбурга. Ми, безумовно, раді бачити, як розгортається новий сезон, і, схоже, ми отримуємо цікавий підгляд із EA Sports НХЛ 17.
Як EA Sports робить кожен рік, весь графік сезону 2016-2017 NHL був симульований у новій грі. На основі симуляцій він був увінчаний новим чемпіоном Кубка Стенлі. Але перш ніж ми покажемо вам, хто продовжував перемогти Кубок, давайте подивимося, як кожна конференція завершила імітаційний сезон на основі НХЛ 17:

Східна конференція

Блискавка Тампа-Бей домінувала на сході, щоб отримати насіння номер 1 на конференції з точками 107. Кленові листи Торонто, які були відновлені вже пару років, змогли завоювати восьме та остаточне місце на Східній конференції, коли вони обрізали нью-йоркські рейнджери двома пунктами. Одним з великих сюрпризів є Пітсбурзькі пінгвіни, які остаточно займають п'яте місце на сході після перемоги на Кубку Стенлі в минулому сезоні.

Західна конференція

"Нашвіллі Хижаки" закінчили регулярний сезон за допомогою очок 110, найвищого місця на Заході та Президента Трофі (який переходить до команди з найбільшою кількістю очок у НХЛ). Загалом, чотири команди завершили понад 100 очок, оскільки західна конференція виявилася домінуючою конференцією. Лейк Кленові листи, Едмонтон був у вічному перебудові і взяв восьмий і остаточний плей-офф на Заході, вигораючи Калгарі Пламені на одну точку. Команда, яка має на увазі на Заході, - це зірки Далласа, в якому присутні деякі з найкращих гравців у лізі, включаючи Джеймі Бенн і Тайлер Сегін.

Ось як розігрували Кубок 2017 Stanley Cup відповідно до НХЛ 17 симуляція

NHL 17 Playoff Дерево Як плей-офф грав у симуляції сезону НХЛ 17.

За десять років після свого заснування Нашвіль Хижаки завоювали Кубок Стенлі над легендарним франчайзом Монреаль Канадиенс в шести іграх. Філіп Форсберг виграв призову "Конн Сміт Трофі" як MVP плей-офф після того, як підрахував точки 26 у плей-офф. Ось як остаточні нагороди вибухали для імітаційного сезону НХЛ 2016-2017.

Симуляція сезону NHL 17 Хижаки в Несвіллі є вашими чемпіонами Кубка Стенлі відповідно до сезону симуляції NHL 17.

• Меморіальний трофей Гарта (ліга MVP): Коннор Макдавід (EDM)
  • Арт Росс Трофей (Ба більше очок у лізі): Коннор Макдавід (EDM)
  • Меморіальний трофей Джеймса Норріса (найкращий захисник): Брент Бернс (SJS)
  • Морис "Ракета" Річард Трофі (більшість голів): Володимир Тарасенко (STL)
  • Vezina Trophy (Верхній воротар): Кері Ціна (MTL)
  • Уїльям М. Дженнінгс Трофі (голкі з найменшими голами проти): Мартін Джонс (SJS)
  • Френк Дж. Сельке Трофей (Кращий захисник вперед): Анзе Копітар (Л.А.)
  • Медальйонний трофей леді Бінг (видатний спортсмен): Ніклас Бакстрем (WAS)
  • Calder Меморіальний Трофей (новачок року): Auston Matthews (TOR)
  • Премія Теда Ліндса (гравця MVP): Коннор Макдавід (EDM)

Ти в це віриш? НХЛ 17 моделювання отримало це право? Як ви думаєте, є ще одна команда, яка повинна зняти весну цього року Кубку Лорда Стенлі? Дайте нам знати у нашому коментарі розділі.